ce trebuie sa fac

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ioan cristi cu 11 ani in urma.

buna ziua as avea o intrebare pentru voi....am niste bubite mici si albe pe varful penisului si nu stiu ce ar trebuii sa fac ....exista ceva crema pentru alea sau trebuie sa ma duc la un medic specialist?si spunetimi va rog cat de grave sunt alea?va multumesc frumos

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este bine sa va examineze un medic dermato-venerolog pentru a obtine o recomandare specifica.

ioan cristi

acum 11 ani

multumesc frumos.....dar nu stiti cat de grava ii situatia?