Ce sa fac ca să scap de bubițe de pe capul penisului ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11625415745 cu 2 ani in urma.

Am avut contact sexual cu iubita mea și avea o pereche de pantaloni care avea mult puf, cum am înțeles de la ea este ca i-o întrat înăuntru, a fost la farmacie și farmacista, ea zis ca are o ciupercă, și mi-o apărut și mie bubițe mici pe capul penisului care ma iritau doar prima zi când le-am văzut, după nu aveam alta problema dar nu știu ce sa fac am luat și eu ciupercă de la ea? Menționez ca sunt bubițe mici și roșii pe tot capul penisului și pe pielea care astupa capul înăuntru, nu știu cum se cheama, de la inelul penisului, și as vrea sa știu ce crema ar trebui sa iau cicalfate este buna?
Și este grav sau nu ar trebui să-mi fac marii probleme

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958