ce poate fi?!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de malinamandarina cu 12 ani in urma.

de cateva luni incoace intampin o mare problema, care deja a devenit insuportabila! Am o relatie de cativa ani, el fiind primul si singurul partener sexual. Insa, de ceva timp , dupa fiecare act sexual am mancarimi, usturimi, senzatie de urinare f deasa, inflamare, secretie alba si groasa sau incolora si vascoasa. dupa 2-3 zile simptomele dispar , insa la urmatorul act sexual revin simptomele. ma intreb ce poate fi ???? va rog sa-mi raspundeti, sunt la capatul rabdarilor, nu mai suport....am dureri si usturimi care nici eu nush unde sunt localizate dar le simt si nu mai pot :(

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Medicul ginecolog ce ti-a zis?

malinamandarina

acum 12 ani

momentan nu sunt in tara ... dar cand ma voi intoarce, voi apela si la un ginecolog. dar pana atunci ma intreb ce poate fi .... ieri am patit la fel...toata seara m-a chinuit si am facut spalaturi cu bicarbonat si parca tot nu ma lasa insa dupa cateva ore a incetat .... :|

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

fara un consult ginecologic nu se poate spune cu exactitate despre ce boala este vorba, si cum nu sunteti in tara, chiar daca vi s-ar recomanda un medicament acum, probabil fara reteta nu vi s-ar putea elibera de la farmacie.

va urez o seara buna