Ce medic trebuie contactat?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11617054260 cu 3 ani in urma.

Buna seara, acum 2-3 ani mi au aparut niste negi albi-galbui pe baza penisului si pe testicule, nu in urma unui act sexual cu alta persoana. Nici in prezent nu am scapat de problema si ma deranjeaza estetic si nu stiu daca se transmite. Ce medic trebuie sa contactez sa ma consulte si sa mi dea un tratament?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul dermatolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/negii-sau-verucile-de-ce-apar-si-cum-se-trateaza_16381

Dr. Corneliu DOBRE

acum 3 ani

Trimiteti o poza clara pe E-mail.
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE

Utilizator11617054260

acum 3 ani

Am trimis pe gmailul indicat de functia site ului, numita "contact,,. Sper ca asta mi-ati cerut