ce boala?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ciccio cu 12 ani in urma.

mi-au aparut niste proeminente sub forma de negei, si in ultima perioada am observat ca acestia sau innmultit si au aparut niste pete in forma de ciuperca. daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce am. multumesc anticipat!!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Numai un consult dermatologic poate spune ce sunt excrescentele si petele respective. Il recomand cat mai curand, intrucat aceste afectiuni se pot agrava si sunt contagioase pentru cei din jur.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

http://075dermato.blogspot.com/2010/09/vegetatii-veneriene.html
Daca seamana cu ceea ce vezi acolo inseamna ca trebuie sa mergi la un dermato-venerolog care stie sa trateze vegetatii veneriene.
075dermato