Ce ar trebui sa fac?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileAppMihainfinite cu 7 ani in urma.

Salut , am 13 ani si cand imi decalotez penisul( si cand este in stare de erectie , dar si cand nu e) il pot decalota cu usurinta pana jos , insa in partea dreapta , pe interior pielea este lipita de cap intr-un loc mic , si nu pot sa decalotez penisul complet , ce ar trebui sa fac in situatia asta ?

Raspunsuri (1)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 7 ani

Va veti adresa unui serviciu de chirurgie pediatrica pentru consultatie.
Dr. Corneliu DOBRE