Cat de bine e?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MihaiP cu 14 ani in urma.

E bine sa-mi spal organul genital cu apa si sapun(protex) de 2-4 ori pe zi? La femei am inteles ca sunt interzise spalaturile vaginale mai dese de 1 la 5-7 zile...la barbati cum e?

Cu stima,
Valentin

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Nu trebuie sa exageram cu spalarea. Daca faci un dus seara si dimineata, eu zic ca e perfect. Daca te referi la spalarea sau curatarea uretrei nu este indicat sa o faci.

Numai bine!