Buna

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Marian27081985 cu 10 ani in urma.

Ma numesc Marian si am o problema cu care deja ma confrunt de multa vreme.
Vreau sa va spun ca am un miros foarte urit de la organele genitale si nu numai eu ci si sotia si copilu, am fost la medicul dermatoveurolog unde am fost diagnosticati cu candidoza.
Am primit un tratament eu cu sotia : Ketoconazol 7 zile inclusiv fluconazole cite o pastila in a 3-a zi si in a 7-a zi... Pot spune ca parca trecuse si ma simteam mult mai bine insa peste 2 saptamini a aparut iarasi aceleasi simptome miros urit si eliminari putine dimineata, la fel sunt si niste mincarimi foarte incomode totodata vreau sa va spun ca capul penisului la fel este foarte rosu...
Rog foarte mult sa ne ajutati caci sunt foarte disperat... Mai pot adauga ca noi nu am avut relatii sexuale cu alte persoane si pot spune acest lucru la sigur!

Raspunsuri (1)

Amelia

acum 10 ani

ai incercat si acest tratament?\\

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Pachetul_Complex_Candida-676.html