Buna

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Alllexandraa cu 12 ani in urma.

Tocmai am aflat ca am herpes genital, eu am avut contact sexual doar cu prietenul meu, iar el sustine acelasi lucru. Se poate ca el sa fi avut de mult (un an) aceasta boala si doar acuma sa mi-o transmita mie ? Nu am mai avut asa ceva niciodata ... sunt ft speriata !!!!!!!!

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 12 ani

Este posibil, herpesul are perioade mai lungi sau mai scurte de inactivitate,depinde de imunitate.