buna

Boli cu transmitere sexuala

Postata de kristalbutterfly cu 13 ani in urma.

buna acum un an mi s-a spus ca sufar de hpv si in perioada respectiva aceam probleme mari cu ficatul si si s-a spus sa astept pana ce rezolv acele probleme.Acele papiloame s-au marit foarte mult ajungand la marimea unui bob de fasole mai mari.Mi s-a spus de curand ca nimeni nu se mai baga sa le cauterizeze deoarece sunt foarte mari.chiar nu exista nici o solutie pt a scapa de ele pentru ca au devenit foarte dureroase si ma jeneaza tot timpul.Chiar in romania asta nimeni nu te poate ajuta fara a ceere o groaza de bani?

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Puteti veni la Iasi la Clinica Dermatologica a Spitalului Sf. Spiridon. Nu va cere nimeni nimic.
http://075dermato.blogspot.com/2010/09/vegetatii-veneriene.html
075dermato

kristalbutterfly

acum 13 ani

se poate face internare pe perioada tratamentului ca sa nu fiu nevoita sa platesc o groaza de bani pe cazare. Nu am o situatie financiara stralucita, ba din potriva.Sufar si de diabet zaharat insulino_dependent de la varsta de 4 ani acum ac***a 25 de ani. Va multumesc pentru raspuns.