Buna

Boli cu transmitere sexuala

Postata de leon4 cu 15 ani in urma.

Buna. Ma numesc Cosmin si am 29 de ani. Ultima relatie seuala a fost acum citeva zile si de atunci nu mai am nici o reactie (banuiesc ca am devenit ipotent). Se poate sa fie vorba despre altceva? Este posibil ca la o virsta atit de tinara sa devii ipotent? Exista vreun tratament impotriva ipotentei, inafara de viagra?
Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

leon4

acum 15 ani

Buna. Ma numesc Cosmin si am 29 de ani. Ultima relatie seuala a fost acum citeva zile si de atunci nu mai am nici o reactie (banuiesc ca am devenit ipotent). Se poate sa fie vorba despre altceva? Este posibil ca la o virsta atit de tinara sa devii ipotent? Exista vreun tratament impotriva ipotentei, inafara de viagra?
Va multumesc anticipat.