buna ziua ! ?

Boli cu transmitere sexuala Chlamydia Infectia gonococica Herpes Infectii Sifilis Tricomonaza
+4
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1503603621 cu 6 ani in urma.

prietenul meu are pe picior laga scrot o portiune de piele care arata ca un psioriazis ,din cate isi aminteste il are din nastere . Cand are o perioada mai stresanta aceasta se intinde dupa care isi reine la dimensiunea initiala . Imi puteti spune va rog ce ar putea fi ? este ceva care se ia ? iar pe spate are o condilomatoza-veruga (arata ca o conopida) de culoarea pieli , care iar o parte din aceasta veruga este desprinsa de piele . Ce ar putea fi ? spuneti-mi va rog daca este ceva care se ia si ce ar trebui sa facem ? va multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Psoriazis/psoriazisul_1373
//sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/verucile-sau-condiloamele-genitale_9027