buna ziua

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ilfenomeno cu 11 ani in urma.

buna ziua in urma cu 3 zile am avut un contact sexual neprotejat,a doua zi am avut o mica scurgere galbuie si o durere abdominala(de stomac) si o durere de cap.ar putea cineva sa imi spuna daca ar putea fi o boala cu trasmitere sexuala.multeumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati un consult dermato-venerologic; este putin probababil ca durerile abdominale si de cap sa se datoreze contactului sexual neprotejat insa contactarea unei boli cu transmitere sexuala nu este exclusa.