buna ziua

Boli cu transmitere sexuala

Postata de cristi600 cu 12 ani in urma.

am si eu o problema.ce poate fi?simptomele sunt o usoara senzatie de usturume la urinare dar nu tot timpul si din cand in cand o secretie alba la nivelul penisului.pot primi un raspuns? multumesc

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

O BTS, posibil gonoree. Consultati un dermato-venerolog pt diagnostic si tratament.

karmina

acum 12 ani

ai luat antibiotice cumva?poate fi o candida de la antibiotic ia difulcan de 150 si vezi ca iti trece

cristi600

acum 12 ani

nu am luat antibiotic inainte am inceput sa iau de 3 zile ampicilina sa vad poate trece

Iuli

acum 12 ani

Sper ca nu dupa ureche ci la indicatia medicului!! Stiti ce poate insema o BTS tratata gresit? Stiti ce sunt stricturile uretrale sau infertilitatea?