buna ziua

Boli cu transmitere sexuala

Postata de cristian419122793 cu 15 ani in urma.

acu vreo 6 luni am avut un accident neplacut la nivelul penisului cand acesta era in erectie si de atunci prezint urmatoarele simptome :
1 am erectii f slabe adica nu suficient de ferme ca inainte
2 erectiile mele nu dureaza la fel de mult
am citit despre scurgerea venoasa adica in care sangele nu ramane suficient in penis si cu asta cred ca ma confrunt si eu ptr ca alte nereguli nu sunt adica urinez normal , nu am dureri sau sange in urina deci nu prea cred ca s-au produs alte daune
mi-am spus sa ma programez ptr un consult la o clinica de specialitate de care am auzit dar as vrea inainte de asta sa aflu care ar fii obtiunile de tratament in legatura cu aceasta conditie ? se poate trata ?
am auzit de medicamente care cresc fluxul sanguin si ajuta doar ca totusi daca ar fii vorba de o spartura nu stiu daca ar functiona
va rog sa ma ajutati cu o informatie ca as vrea sa stiu

Raspunsuri (1)

vlad26

acum 15 ani

Ce varsta aveti?