buna ziua

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ionel128 cu 15 ani in urma.

am o problema eu cu sotu meu care ia aparut 2 bubite pa penis care ai supureaza am fost la dermatolog si ma cam enervat si caut un doctor mai bun

Raspunsuri (2)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Va recomand sa mergeti la Spitalul Clinic de Dermatologie-venerologie Scarlat Longhin(Calea Serban Voda nr. 216, Bucuresti, sector 4, tel021.337.49.90) la doamna doctor Podaru Anca.
Numai bine

acum 15 ani

Buna,

Daca esti din Bucuresti, te poti adresa Doamnei Doctor Daraban Diana, Medic specialist dermato-venerologie, Clinica Polisano.

Poti face o programare la nr de tel:

Multa sanatate!