Buna seara?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1505941159 cu 6 ani in urma.

Am si eu o intrebare . De ce ma ustura penisul si imi vine sa urinez desi nu o fac. Se intampla odată la o lună sau poate douo sa am această usturime si sa mi vina sa urinez . Și culmea ca vine usturime dupa altul sexual . Mulțumesc anticipat

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-tractului-urinar-la-tineri-si-adulti_596