buna seara

Boli cu transmitere sexuala

Postata de gabi761976 cu 9 ani in urma.

buna seara ,de doua zile am gasesc pe chilot pete albe urmarind mai atent am observat ca am o scurgere de culoare alb galbuie dar farà senzatii de usturime cand urinez doar senzatii de mancarime si ca imi curge mereu controlez mereu si intradevar este mereu umed cu acel lichid alb galbui

Raspunsuri (2)

Dutescu Maria Dermatolog

acum 9 ani

Probabil aveti o candidoza genitala .Vreaudetalii;virsta,sex, relatia cu ultimul raport sexual sau medicamente consumate.Pot fi si alte boli ca clamydia.pentru indicatii terapeutice am nevoie de mai multe detalii . dr Dutescu

gabi761976

acum 9 ani

Am 38 de ani,masculin,ultimul raport saptamana trecuta ,nu am luat nici un medicament