buna seara

Boli cu transmitere sexuala

Postata de dianasele cu 11 ani in urma.

sper sa imi raspunda si mie cineva :D.....anul trecut la prietenul meu i sa spus ca are balanita si sa se dea cu unguentu clotrimazon.....am urmat amandoi tratament am folosit amandoi crema ....eu dupa 6 lluni am fost iar la gine mi-am facut papa nicolaum si cloloscopie si mia iesit tot bine....dar lui ia amarut iara balanita,,,,sa facut timp de o luna cred de 2 ori pe zi cu crema nu am avut contact sexual si nimic....suntem unpic speriati pt ca nu suntem in tara:(.....cine poate sa imi spuna poate fi ceva grav sau ce sa facem...ast raspuns uregent...multumesc mult

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Daca tratmentul antimicotic nu a dat rezultate, e posibil sa fie vorba despre altceva si ar trebui sa va adresati unui dermatolog.