buna...am nevoie de un pic de ajutor..

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Cristian342 cu 16 ani in urma.

Nu pot sa fac dragoste deasupra...ma doare ft tare...oare este posibil sa fie ceva in neregula...tin sa precizez ca doar in pozitia asta simt disconfort..

Raspunsuri (3)

Cristian272

acum 16 ani

ce ai tu se numeste dispareunie. cel mai des apare ca simptom al unei infectii vaginale.pentru asta e bine sa consulti ginecologul. daca nu ai asa ceva, atuci este vorba de neconcordanta intre lungimile organelor sexuale. in acest caz, ori schimbi partenerul, ori schimbi pozitia :)

Luciana295454

acum 16 ani

hhmm..o ecografie la un ginecolog bun ar fi exact ceea ce iti trebuie si ceea ce ar fi bine sa faci.ai vedea daca ai ceva schimbari interne sau daca nu e decat o infectie.

Dorina6899908

acum 15 ani

Si???e musai?? nu face.