bubitze pe ............

Boli cu transmitere sexuala

Postata de any-costinela cu 15 ani in urma.

buna sunt nou pe acest site sii am citit articole f. interesante!!!Am o probl care a inceput de acum multi ani(5-7) in urma unui contact sexual.de atunci cam o data pe an imi apar niste bubite pe pielea penisului dupa care se sparg la mai putin de o zi sii se usuca.in mai putin de o sapt. imi trece sii revin la normal dar e totusi iritant!! astept ideile voastre.

Raspunsuri (1)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
Este posibil sa fie un herpes genital, care apare si dispare o data la cativa ani, din cate stiu nu exista remediu, dar cel mai bine mergi la un urolog
Numai bine