bubite

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Deea084 cu 13 ani in urma.

..in urma cu cateva luni miau aparut niste bubite rosii sub forma de cosuri pe fese ..arata ca niste cosuri foarte coapte , nu am incercat sa le sparg pt a nu crea alte probleme .. la inceput nu mau durut dar acum simt o oarecare durere la atingere .. ce ar putea fi .. au inceput sa ma incomodeze si in acelasi timp sa ma sperie pt ce numi trec .. stiti vreun tratament sau o crema cu care sa ma pot da ? multumesc ..

Raspunsuri (2)

nickoleta

acum 13 ani

DU-TE LA UN MEDIC DE FAMILIE sau la un SPECIALIST si intreaba.

lulu

acum 13 ani

este o alergie la haine sintetice lipite de piele combinata cu transpiratia corpului,le poti trata doar spargandule apoi,cu solutie pt uscarea cosurilor(intreaba la farmacie),se usuca dar nu se trateaza complet,o vei avea mereu.eu am facut analize cu recoltarea probei dar nu a rezultat nici un microb.poarta doar bumbac si evita transpiratia