Bubite rosii pe penis si secretie branzoasa sa zic asa cu miros urat?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1513292552 cu 6 ani in urma.

Buna seara ma poate ajuta cineva cu un raspuns va rog.. mi-a aparut pe penis niste bubite rosii si din cand in cand ma mananca.. imi apare si un fel de branza cu miros neplacut.. un sfat va rog din suflet imi e jena sa merg la control

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

Utilizator21554371045

acum 5 ani

buna ziua , la ce doctor trebuie mers ?

Utilizator11572850515

acum 4 ani

Am a ceiași problemă oare cum o rezolv ma chimiue de 7 ani am fos si la doctori nu trece se incăpatineaza si reapare .Dacă stiti ceva tratament miraculos va rog