Bubite mici si rosii pe capul penisului!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Andrica cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Ma numesc Andrei am 16 ani.amus aproximativ o saptamana am facut sex cu o prietena.dupa 3-4 zile mi-au aparut bubite mici rosi pe capu penisului.nu ma ustura nu ma doare, uneori am o usoara mancarime.am citit ce i-ati pus baiatului mai jos.am citit pe un al site ca e posibil sa am herpes.dar nu cred pentru ca nu am dureri sau nu ma ustura.va rog spuneti-mi ce sa fac. Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Vasile

acum 11 ani

Inseamna k esti prost... Deastea ti-au iesit bubite :)))))))))))))))))))