Bubite mici si rosii pe capul penisului care ma mananca!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de alex501 cu 10 ani in urma.

Am avut contact sexual neprotejat joi. Si abia duminica dimineata m-am trezit din senin cu niste bubite pe capul penisului pe margini si pe el dar sunt cateva... Ma mananca in general destul de des... Capul este putin umflat... Nu inteleg de ce... Nu este prima data cand fac sex neprotejat... Partenera se epilase de curand.. Are vreo legatura asta? Ca nu stiu ce sa mai fac... Astept un sfat!!!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evalaure si examen al secretiei uretrale.