bubite mici si rosii pe capatul penisului si in jurul lui

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Help69692214 cu 11 ani in urma.

Am facut sex neprotejat, dar bubitele au aparut dupa o zi dupa relatie, nu simt mincarimi dar nu shtiu ce sa fac!
Ajutati-ma!!!

Raspunsuri (4)

Ion

acum 11 ani

Imediat consulta un medic!!!!E clar o infectie sexuala

Derma Cluj

acum 10 ani

Buna,
Ac***a in vedere problema cu care va confruntati, va recomandam un consult dermatologic - venerologic pentru diagnostic si tratament de specialitate!

www.dermacluj.ro
FACEBOOK: Derma Cluj

Tofan petru

acum 10 ani

la fel si mie mia aparut dupa am fost la doctor si mam tratat cu antibiotice

Andrei

acum 7 ani

Ce antibiotice ti-a dat?