Bubite mici si albe pe capul penisului

Boli cu transmitere sexuala

Postata de bogdanbodea cu 11 ani in urma.

Buna ziua ,am 15 ani si in urma cu 1 an jumatate mi-a aparut ceva bubite albe.Mi-e rusine sa merg la un dermatolog.Ma puteti ajuta?

Raspunsuri (5)

Andrew95

acum 11 ani

sunt de grasime asa am si eu nu iti fac nimic ;)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Poate fi vorba de papule peniene perlate, care reprezinta o conditie normala, prezenta la multi barbati. Pentru siguranta este indicat totusi sa consulti un dermatolog.

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Poate fi vorba de papule peniene perlate, aspect normal prezent la multi barbati. Totusi este bine sa consulti un dermatolog pentru a exclude afectiuni serioase.

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Poate fi vorba de papule peniene perlate, aspect normal prezent la multi barbati. Totusi este bine sa consulti un dermatolog pentru a exclude afectiuni serioase.

Mihai

acum 11 ani

Salut Am 16 anii si eu am o problem pe langa capu pensiului chear de unde incepe mio iesit niste bubite mici si albe nuu ma afecteaza nuu ma irita nimika numa ca ma ingrijoreaza.Sincer va spun mii rusinee sa ma duc la un doctor dermatolog sau la orii ce fel de doctor. putetii sa imi datii ceva sfaturii ? va astept sa imi scriesti pe acest sait. Va multumesc !