Bubite mici, rosii pe capul penisului si piele uscata?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1476428230 cu 7 ani in urma.

Buna ziua, Acum 2 zile am avut contact sexual neprotejat cu prietena mea. Ieri am avut niste neplaceri in partea de jos a penisului, in jurul lui mai exact, ca si cum as fi fost iritat doar ca astazi cand m-am trezit partea care mi s-a parut iritata acum era alba, pielea era uscata si au aparut mici rani. Pe langa asta, am si bubite mici, rosii, pe capul penisului. Ce as putea sa fac? Multumesc

Raspunsuri (3)

membru317905

acum 7 ani

Salutare

si eu am avut aceasta problema, deci cum se poate trata si ce este aceasta iritatie mai exact ?

MembruMobileApp1476428230

acum 7 ani

Mie mi-a trecut intre timp dar nu stiu daca e chiar ok. Prietena mea o sa se duca sa-si fac un control dupa ce trece de perioada aia a lunii si in functie de asta o sa vedem ce si cum.

Utilizator11539690608

acum 5 ani

daca erai virgin si ai facut o prima oara e super normal sa se intample asta dar daca ai mai avut contact sexual inseamna ca ori a fost penisul bine tabacit ori a fost o mica iritatie din partea partenerei care de abia se epilase, nu este nimic grav trece cu timpul si trb doar spalata zona cu apa calda si stearsa cu un prosop