bubite mici pe buze

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ady80 cu 13 ani in urma.

In primul rand va multumesc ca existati! Cu putin timp in urma, am observat ca pe buza de sus, in ambele colturi, am niste bubite foarte foarte mici si albe...m-am uitat la partenerul meu si am observat cu stupoare ca are si el...ce poate fi??? Precizez ca amandoi facem sex oral... o seara buna!

Raspunsuri (3)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Este foarte posibil sa nu fie altceva decit glande sebacee ceva mai dezvoltate (de altfel normal reprezentate in acel loc - daca va uitati si la alte persoane probabil le veti vedea).
Trimiteti o fotografie cu ''macro'' la [email protected].
075dermato
--
Suferinta tratata de catre un medic competent costa cel mai putin

karina

acum 12 ani

daca partenerul tau are astfel de bubite se poate lua aceasta boala?

karina

acum 12 ani

binenteles in momentul in care te saruti cu el