Bubita pe penis?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp334521 cu 6 ani in urma.

Si sotul meu are o asa problema. De vrio 2 saptamini a observat o bubita mica pe penis care mai apoi a crescut . De genul cosului dar nu a indraznit sa o scurga. Il doarr doar cind apasa. Poate sa fie BTS?

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740

MembruMobileApp334521

acum 6 ani

Va multumesc. Din ceea ce am citit in articol nu se asociaza cu ceea ce are. Dar sigur ca la un control medical va merge ca sa fim siguri.

Utilizator11551990822

acum 5 ani

sunt interesat de raspunsul la intrebare