Bubițe rosii pe penis?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11530633215 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, o întrebare, soțului meu i-au apărut de câteva ori bubițe mici rosii pe penis după contactul sexual, uneori pe lângă bubițe avea pielea foarte uscata și parca oarecum se decojea. Menționez ca la contact deși ma simt bine, nu m-a umezesc prea repede, poate fi și asta un motiv, eu am tot fost la control deoarece vrem sa facem un bebe și am făcut și ceva analize, însă nu mi-a ieșit vreo infecție sau ceva de genul, ce credeți ca ar putea fi? Multumesc

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Aveti (amandoi) candida. Pentru el - crema canesten pentru dumneavoastra - consult ginecologic; cata vreme are unul dintre voi, amandoi faceti tratament. Candida exista in fiecare organism, dar se manifesta in momentul in care scade rezistenta sau facem abuz de medicamente. Consumati catina cu miere, lamai, fructe si legume proaspete, sucuri de legume!
Sanatate!

Utilizator11530633215

acum 5 ani

Ideea e ca mie nu mi se întâmpla nimic
Și lui ii trec de pe o zi pe alta și nu i se întâmpla la fiecare contact pe care îl avem