Bts?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de edy0808 cu 10 ani in urma.

Buna acum un an de zile am avut un contact sexual oral neprotejat care a ținut aproximativ 5 min.nu am avut nici un fel de simptome dar ce ma ingrijoreaza este faptul ca am limba alba care este destul de schimbatoare.nu sunt foarte sigur dar imi amintesc ca si inainte de acel contact imi mai aparuse.mentionez ca fumez destul de mult,cateodata cam un pachet jumate pe zi.poate fi si asta o cauza?si mai am o problema.am o ciuperca la picior de care stiu sigur ca o am de vreo 7-8 ani dar care sa vindecat odata di a apărut din nou.are vreo legătura?ce șanse am sa fi luat ceva?sa fiu sincer de hiv ma tem cel mai tare.multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Cel mai simplu este sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evaluare. In urma examinarii obiective si a unor investigatii, veti obtine raspunsurile dorite.