Bts complicat si de durata?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1508422415 cu 6 ani in urma.

Am fost depistat dupa 5 luni de tratamente fara izbanda cu urmatoarele chlamydia trachomatis ,neisseria gonorrhoeae si ureplasma urealyticum nu stiu ce sa mai fac sunt disperat abia acum au iesit la iveala sper sa le pot rezolva.
Daca a mai fost cineva am usturimi penis si dureri abdominale.

Raspunsuri (2)

Utilizator11533823705

acum 5 ani

Salut.Ai rezolvat problema ?cs trec prin aceeasi situație ca si tine :( si nu ma ajuta tratamentele primite :( da mi un semn te rog .Messenger MARKO Marco

Anonim22

acum un an

Salut si eu ma lupt cu chlamydia de 4 ani si nu reusesc sa scap de ea.. nenumarate tratamente si 15 medici am vizitat dar fara succes. Ai reusit sa scapi de chlamydia si ureplasma? Daca da cu ce tratament?