boala sexuala?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de alina31489937 cu 15 ani in urma.

salutare!de un an am usturimi la urinat,acum 3 luni am fost la medic si am urmat un test dermato,dar nu mi-au gasit nimic.au zis ca am o uretrita,deoarece,usturimile le simt mai mult in gland si pana in anus.am avut un antibiotic azitrox,m-am simtit f bine ,iar dupa 3 luni au aparut iar,deci acum.daca poate sa ma ajute cineva.multumesc

Raspunsuri (4)

simona312112347

acum 15 ani

Poate n-ar strica sa faci o spermograma si o urocultura. De asemenea o ecografie si un examen al prostatei ar putea ajuta pentru un diagnostic corect.

Adriana104

acum 15 ani

sangerare

alina31489937

acum 15 ani

ok.o sa merg sa fac si asta.multumesc.Este posibil sa fie de la prostata ,dar de ce dupa antibioticul care l-am urmat,3 luni nu am avut nimic,sa fie doar o p***ancidenta?simt uneori ca am o rana pe canal chiar in gland.

SILE2345678

acum 12 ani

si eu am usturimi de citiva ani prostata e normala nu stiu ce sa mai facva rog sa ma ajutati daaca puteti