bbună ziua?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11533800305 cu 5 ani in urma.

am și eu o întrebare acum aproape 3 luni am fost la o p***atuata țin sa va spun ca eram protejat după 3 zile mi-am făcut analize de hiv au ieșit negativ apoi am mai făcut la o luna și 2 sap au ieșit negativ
dar mi-a ieșit o afta fără dureri o afta care nu mai dispare apoi a ieșit candidoza genitala am avut și putina diaree ma puteți ajuta va rog frumos sa îmi spuneți dacă astea sunt apariție hiv

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

marian.stoica

acum 5 ani

Dar , de ce te-ai dus la o p***atuata ? Nu era mai bine sa nu te mai duci deloc ?