analize

Boli cu transmitere sexuala

Postata de richie cu 13 ani in urma.

Buna ziua as dori sa stiu unde imi pot face toate analizele pentru bolile cu transmitere sexuala si daca sunt gratuite sau cat m-ar costa. Va multumesc

Raspunsuri (3)

parerea mea

acum 13 ani

La Institutul Catacuzino puteti face dozarile imunologice pentru toti virusii si bacteriile cu transmitere sexuala. Au cel mai bun pret din Europa.

Iuli

acum 13 ani

Poti face analize in multe locuri. Poti merge la clinica Sanador (gasesti preturi pe site), poti merge la Bioderm (clinica privata de dermatologie cu laborator)... Succes!

controlmed

acum 13 ani

AUSTROMED str Mihai Eminescu 156