Analize BTS

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Alex.alex cu 10 ani in urma.

As dori sa aflu si eu prin ce procedee se fac analizele pentru BTS-uri . Sunt barbat ,am 22 de ani, si am o mica problema pentru care ma voi supune unor investigatii medicale imediat ce intru in posesia resurselor materiale pentru a putea face acest lucru. Intre timp,as dori sa capat cat mai multe informatii despre procedeele implicate in depistarea unei BTS, daca exista un set de teste pentru mai multe sau se fac individual , precum si o idee estimativa asupra costurilor (in cazul in care se poate divulga acest lucru,sau cel putin o arie in jurul careia as putea sa ma orientez).
Multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

anonim

acum 10 ani

eu am gasit oferta, testarea HIV 40 lei, testare hepatita b si c 40 lei, preturile difera in functie de fiecare clinica, dar eu zic ca vei plati cam 200 lei pentru aceste investigatii!