Am si eu o intrebare?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1509532549 cu 6 ani in urma.

Dupa un contact sexual cu iubita mea mia aparut pe pielea din interior al penisului 3 bubite sunt ca niste cosuri si ma doare si cand urinez ce tratament sa aplic?Multumesc.

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

MembruMobileApp1509532549

acum 6 ani

Mai exact la ce cabinet sa merg si ce considerati ca sunt bubitele astea

Utilizator11533823705

acum 5 ani

Salut ! Ai rezolvat problema ?Am aceeasi problema ca si tine.Si nu prea ma ajuta trat :(