Am si eu o intrebare?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1505658739 cu 6 ani in urma.

Am pe pielea penisului de cv vreme 2,3 ani niste borboane gen cosi care au aparut putini si s.au înmulțit app pe tot conjurul penisului si cand sunt mici sunt ca,un varf de
Ac si cand se maresc gen ca,urechile acului si daca strang de ele iese cv alb gen cum ar fi un cos un sfat se poate.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101

MembruMobileApp1505658739

acum 6 ani

Si inca cv daca se poate sunt numai de belele cum s-ar zice, acum un an am avut primul contact sexual cu prietena mea dupa care a doua zi mi.a esit pe app pe tot capul penisului niste pete mici rosi care avea o usoara mancarimi din cand in cand ,si ea se vaita la fel ca o mananca si o ustura cand urineaza dar in fie peste o săptămână ne.a trecut gen noi ne spalam pe fiecare seara.si chestia asta s.a mai repetat de vro 3 ori dar tracea o perioada buna nu am mai avut probleme acum mie mia aparut iara niste pete rosi dar nu multe care are tendinta sa faca o pielita albicioasa care se ia gen exista vreun unguient s.au unde trebuie sa ma duc eu ma duceam de mult dar mi.a fost rusine Mulțumesc.