Am sau nu boala sifilis ?

Boli cu transmitere sexuala Chlamydia Infectia gonococica Herpes Infectii Sifilis Tricomonaza
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21535039844 cu 5 ani in urma.

Rezultate analize :
VDRL
1/1+
1/2+/-
1/4-

Raspunsuri (1)

Utilizator11529903491

acum 5 ani

Bună.
Am o problema în legătură cu o bacterie care după un control la ginecolog din cauza unor dureri am depistat-o.
Acum iau antibiotic de 2 feluri metronizadol și ofloxacin și de 3 zile am început sa le iau
Dar am dureri foarte mari, arsuri, mâncărimi, greata vomă
Dar nu sunt însărcinată
Am scurgeri de culoare alba sau un fel de mucoasa
Ce aș putea lua pentru a ma liniști sau măcar sa nu ma mai doară asa de tare.