Am o problema cu penisul

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp303512 cu 8 ani in urma.

Acum o saptamana am avut un contact sexual cu o fata.de atunci simt o mancarime usoara in zona penisului mai exact in jurul capului plus ca acum a inceput sa miroase usor a puroi,mam spalat si cu apa calda si rece si cu sapun si fara dar tot apare mirosul si mancarimea.Ma poate ajuta cineva sau sa imi explice ce am ??

Raspunsuri (2)

gher

acum 8 ani

schimba fata...

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , cel mai probabil este vorba despre o boala cu transmitere sexuala. Va recomand sa efectuati o analiza a secretiei si culturi din aceeasi secretie si un consult ulterior la medicul dermatovenerolog sau urolog pentru consult si tratament de specialitate si binenteles , utilizarea prezervativului in viitor .