am o pata neagra vinetie pe pielea penisului. ce poate fi?

Boli cu transmitere sexuala Tulburari vasculare ale penisului

Postata de MembruMobileApp1499164998 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Am facut sex protejat cu prietena mea si dupa mi a aparut o pata neagra vinetie pe pielea penisului. Nu ma mananca, nu ma doare, doar e acolo. Ce poate fi? Ar trebui ca pentru un timp sa nu mai fac sex? Si as putea sa continui sa merg la bazinul de inot? Clorul din bazin imi poate dauna?

Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197