am o intrebare

Boli cu transmitere sexuala

Postata de popescuioan cu 8 ani in urma.

am facut sex protejat cu o tipa si mi sa rupt prezervativul,A 2 zi cand dupa ce am iesit de la dush aveam usturimi si ma dureau testiculele imi e sa nu fi avut tipa aia ceva . ce ma sfatuiti????

Raspunsuri (2)

Dutescu Maria Dermatolog

acum 8 ani

Daca partenera era bolnava puteati sa va imbolnaviti si dvs .Rezolvarea este fie sa va duceti la venerolog sicu ea fie singur pentru analize consult si tratament in functie de4 rezultate.Dr.Dutescu

popescuioan

acum 8 ani

buna seara Dr dutescu dar acum nu mai am niciun simtom si nu ma simt nici cum.doar atunci a 2 zi aveam acele simtome de usturime si dureri cand am iesit din dush...
am avut dureri si usturimi decat o zi sau 2 si dupaia au disparut.