Am nişte mici pete roşi care se unesc şi dau impresia de o adunare împreunată pe pielea penisului?

Boli cu transmitere sexuala Chlamydia Infectia gonococica Herpes Infectii Sifilis Tricomonaza
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21539605189 cu 5 ani in urma.

Am nişte mici pete roşi care se unesc şi dau impresia de o adunare împreunată pe pielea penisului? .. Am doar 15 ani cu ce ar trebui să mă dau.. sau ce ar trebui să fac

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101