Am BTS?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de unicalone cu 8 ani in urma.

Salut! In urma cu cateva zile (mai exact 5), am avut parte de un sex oral neprotejat (stiu mare p***ae, si acum regret acest lucru, mai ales deoarece fata era o p***atuata),de atunci stau in stres, si ma ''''framant'''' deoarece imi este foarte frica ca poate m-am pricopsit cu o boala cu transmitere sexuala. Astazi am obseravati mici pete, nu sunt sigur daca sunt pete sau bubite, pe partea interioara a preputului, si am o banuiala ca este herpes. Ori eu sunt foarte stresat si orice lucru minor mi-se pare o tragedie, sau chiar este ceva serios.o sa va las si o poza sa vedeti mai clar despre ce este vorba:
http://postimg.org/image/cs19kck2r/ -vad ca in poza nu sunt chiar asa rosii, poate din cauza blitului . VA ROG cine poate sa ma ajute in aceasta sitatie sa nu ezite...

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

in legatura cu petele care le ai, pare sa fie herpes, mergi la un dr sa-ti prescrie ceva pentru aceasta problema.si incearca sa nu-ti mai faci de cap cu toate p***atuatele.

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Dumneavoastra le descrieti ca fiind pete sau bubite , insa herpesul apare sub forma de vezicule (leziuni cu continut lichidian clar sau gălbui) . Consultati un medic dermatolog .