AM avut o relatie sexuala cu o persoana cu hiv ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Andrei cu un an in urma.

Am avut o relatie sexuala cu o persoana cu HIV si miau iesit niste bubite cu apa pe mine si pe penis ce inseamna asta sau ce este asta

Raspunsuri (2)

Andrei

acum un an

Si ma mananca rau pelea noaptea nu pot sa dorm

acum un an

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic pentru o evaluare adecvata si pentru a afla daca ati fost expus la virusul HIV. Testarea pentru HIV poate fi necesara si poate confirma sau infirma temerea dumneavoastra.

Va recomandam sa va programati la un medic dermato-venerolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Puteti afla mai multe informatii despre acest subiect accesand urmatoarele articole:

sfatulmedicului.ro/Infectia-cu-HIV/mituri-si-realitati-despre-contactarea-simptomele-si-tratamentul-hiv-sid_11819
sfatulmedicului.ro/Infectia-cu-HIV/infectia-cu-virusul-imunodeficientei-umane-hiv-sida_654