Ajutor !

Boli cu transmitere sexuala

Postata de IonutAndrei cu 11 ani in urma.

Buna ziua . Din pacate m-a doborat curiozitatea sa vad cum e cu o "fetita". Am facut sex normal cu prezervativ, totul a durat foarte putin, insa de atunci ( de 5 zile) sunt la pamant. Este cu siguranta greseala vietii si regret enorm ca am fost atat de prost si nu m-am multumit cu ce am. Momentan nu am observat nimic modificari, dar numai teama de a fi contaminat ceva ma dispera. Va rog sa imi spuneti daca as putea avea ceva si cand pot merge sa fac teste necesare depistarii bts-urilor.. Va multumesc frumos tuturor celor care ma vor sfatui.

Raspunsuri (1)

Fish

acum 11 ani

Mergi la un medic dermatolog! Doar el iti poate spune dupa ce faci niste analize daca ai contactat vreo boala