ajutor

Boli cu transmitere sexuala

Postata de teodor37130300 cu 15 ani in urma.

Am facut sex neprotejat si a 2-a zi am observat ca imi curge din penis un lichid alb.Dupa 2 zile aceleasi simptome.Bts? Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

BUna cristi, da este posibil sa fie Bts, te sfatuiesc sa mergi cat mai repede la un urolog
Numai bine

iulian162

acum 15 ani

Buna.Am si eu o intrebare daca nu te deranjeaza, ai facut penru prima data sex fara sa te protejezi, iar daca ai mai facut si nu sa intamplat nimic poate acum e o chestiune de timp, totusi parerea mea este k nu strica un contol. BAFTA, si fi mi atent viitoarea data.