ajutati ma va rog !!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de membru229836 cu 11 ani in urma.

Am facut sex anal , doar c problema posibil sa mi fi ajuns sperma in vagin,alta problema si mai mare e ca nu mai am ciclu si sunt deja in a 4 zi din luna , sunt foarte speriata pt k ma gandesc la ce e mai rau ,m am gandit sa ia-u anticonceptionale si nu stiu sigur daca e bine se poate sa fie prea tarziu ???

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati un test de sarcina si sa consultati medicul ginecolog; trebuie sa va ganditi si la alte cauze posibile de intarziere a menstruatiei: stres, boli inflamatorii pelvine, tulburari hormonale, etc.

daniel

acum 11 ani

ce sintome apar la sifilist