ajutati-ma va rog

Boli cu transmitere sexuala

Postata de gigi 2011 cu 13 ani in urma.

buna seara ,intrebarea mea este in felul urmator: dc ma dor oasele foarte tare ? nu pot sa mai fac nimic dac nu iau aulin sau ketonal din 6 in 6 ore pentru a-mi calma durerea,tin sa precizez ca iau aceste calmante de vreo trei luni din 6 in 6 ore non-stop.mi-am facut cateva analize la sange ,urina dar nici un rezultat ,singura modificare din sange este fibrinogenul care nu este de speriat 456 ,in urma cu vreo 8 ani am contactat o boala venerica de la o fata pe care am tratat-o dupa spusele ei (ea stiind despre ce e vb).este posibil ca boala sa nu fi disparut si sa se fi dezvoltat pe parcursul celor 8 ani?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Nu are legatura cu boala venerica. Nu ai precizat de ce iei aceste calmante, ti-au fost prescrise? Ai fost la reumatolog/ortoped? Ce a zis?

Iuli

acum 13 ani

Ah stai...CE boala venerica?! AI TRATAT-O DUPA URECHE FARA SA MERGI LA MEDIC?!